GARATREN ÖZTÜRK ELK.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ, MİNİ İKİ KATLI MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİNİ MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), GEZİ ARACI VAGONLARI, HIZLI TREN, UĞUR BÖCEĞİ, İTFAYE ARACI

EFE TREN, GEZİ TRENİ 2, EFE MAXI TREN, PARK TRENİ 1, GEZİ TRENİ 1, MASAL TRENİ, LONDON BUS, PANDA TREN, OTOFAYTON, ROYAL, EKSPRES, ÇİTA

İZMİR MODEL (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (RAYLI SİSTEM), MİE (KILAVUZ RAYLI SİSTEM), TİMES (LASTİK TEKERLEKLİ), ZAFER (RAYLI SİSTEM)

SELANİK-KURTULUŞ-CUMHURİYET-ÇANKAYA BOZÜYÜK SOKAKLARINDA!

SELANİK-KURTULUŞ-CUMHURİYET-ÇANKAYA BOZÜYÜK SOKAKLARINDA!

KILAVUZ RAYLI NOSTALJİK TRAMVAYLAR

Bilecik ilinin Bozüyük ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun vizyon projelerinden biri olan BOZTRAM'lar seferlerine devam ediyorlar. Ülkemizde ilk olan kılavuz raylı sistem ile normal raylı sistemlere kıyasla çok daha ekonomik ilk yapım ve işletme maliyeti bulunan sistemin günümüz ekonomik koşullarında oldukça verimli olduğu görülmektedir. 

Şehir içinde sessiz, konforlu ve ekonomik ulaşım için tercih edilebilecek bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Şu anda 4 adet nostaljik tramvay Bozüyük'te seferlerine her gün devam etmektedirler. % 100 elektrikli çevreci araçlar olan nostaljik tramvaylar bölge halkı ve çevredekiler tarafından da büyük ilgi görmektedirler. Çok yakın zamanda nostalik tramvayların sayısının 5'e çıkması planlanmaktadır.