GARATREN ÖZTÜRK ELK.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ, MİNİ İKİ KATLI MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİNİ MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), GEZİ ARACI VAGONLARI, HIZLI TREN, UĞUR BÖCEĞİ, İTFAYE ARACI

EFE TREN, GEZİ TRENİ 2, EFE MAXI TREN, PARK TRENİ 1, GEZİ TRENİ 1, MASAL TRENİ, LONDON BUS, PANDA TREN, OTOFAYTON, ROYAL, EKSPRES, ÇİTA

İZMİR MODEL (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (RAYLI SİSTEM), MİE (KILAVUZ RAYLI SİSTEM), TİMES (LASTİK TEKERLEKLİ), ZAFER (RAYLI SİSTEM)

EFE MAXI TREN

Ürün Kategorileri
EFE MAXI TREN

Yetişkinler için uygun olan ürünün ana şaseleri çelik, lokomotifi sac metal, vagonları ise suya ve darbeye dayanıklı marin kontradan üretildiğinden uzun yıllar deforme olmadan yeniliğini korumaktadır. Oturma gruları yolcularrın rahatlığı ve dekorasyon için ahşap ile kaplanmıştır.Buhar animasyonu, ray sesi, tren düdüğü gibi efektler bulunmaktadır. Hidrolik disk freni ile ani duruş yapabilir, el freni ile eğimli yerlerde sabit durdurulabilir ayrıca acil durumlarda akü ile irtibatı kesmek için enerji kesme anahtarı da mevcuttur. Bu nedenle güvenilir bir üründür.
Sessiz ve güvenli çalışma koşulu ile hem kapalı hem açık alanlarda çalışabilmesi sayesinde otel, tatil köyleri, hayvanat bahçeleri ve parklar gibi trafiğe kapalı her yerde kullanılabilir.

Bize Ulaşın
LOKOMOTİF  
MAKSİMUM HIZ 10km/h
ELEKTRİK MOTORU 48 / 72V fırçasız /BLDC
BATARYA 8/12 ADET (6V 225A)
ŞARJ SÜRESİ 8 saat
LASTİKLER ÖN/4.00X8 – ARKA /4.00X8
ÖLÇÜLER (mm) En – Boy – Yükseklik
MENZİL 50 km (TAM SARJ İLE)
VAGON  
KÖMÜR VAGONU (mm) En – Boy – Yükseklik (1 ADET)
YOLCU VAGONU (mm) En – Boy – Yükseklik (3ADET)
TERASLI VAGONU (mm) En – Boy – Yükseklik
VAGON LASTİKLERİ 3.50X6
YOLCU KAPASİTESİ    ÇOCUK
DÖNÜŞ ÇAPI  9 m

Garatren Maxi trackless train (Yeni Maxi) Anadolu Oyuncak Müzesinde