GARATREN ÖZTÜRK ELK.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ, MİNİ İKİ KATLI MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİNİ MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), GEZİ ARACI VAGONLARI, HIZLI TREN, UĞUR BÖCEĞİ, İTFAYE ARACI

EFE TREN, GEZİ TRENİ 2, EFE MAXI TREN, PARK TRENİ 1, GEZİ TRENİ 1, MASAL TRENİ, LONDON BUS, PANDA TREN, OTOFAYTON, ROYAL, EKSPRES, ÇİTA

İZMİR MODEL (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (LASTİK TEKERLEKLİ), MİE (RAYLI SİSTEM), MİE (KILAVUZ RAYLI SİSTEM), TİMES (LASTİK TEKERLEKLİ), ZAFER (RAYLI SİSTEM)

whatsapp

PANDA TREN

Ürün Kategorileri
PANDA TREN

Ürün Teknik Özellikleri:
Karoser aksamı ve malzeme yapısı: Bu aksam yüksek kalitede CTP'den üretilmiştir. Sadece bu kısım değil tüm ürün için kullanılan her türlü malzeme itina ile seçilmiştir. Aksam insan sağlığına zararı olmayan boya ile lake kaplanmıştır.

Oturma alanı ve güvenlik donanımı: Oturma alanı ölçüleri 49 cm x 30 cm x 45 cm'dir. Bu bir ebeveyn ile çocuğunun rahatlıkla oturabileceği bir alandır. Oturma pozisyonunda ayakların konulması için bir alan mevcuttur. Ayrıca emniyet kemeri sistemi ile hareket esnasında güvenlik sağlanmaktadır.

Kontrol paneli ve sürücü konumu: Kontrol panelinde aydınlatma düğmesi, ses kontrol sistemi, kilometre saat göstergesi, şarj durumu göstergesi ve korna unsurları bulunmaktadır. Tamamı sürücünün ergonomik bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Şarj ünitesi ve besleme teçhizatı: Yaklaşık 10 saate kadar kesintisiz hizmet verebilen güç kaynağı redresör sayesinde ideal doluluk oranıyla hizmet vermektedir.
Motor: Çekici üzerinde 2.0 kW gücünde DC elektrikli motor bulunmaktadır. Çevreye sıfır zararı olan bu güçlü ve sessiz motor bakım gerektirmeyen bataryalarıyla uzun ömürlü çalışır. Garanti kapsamında 24 saat içinde servis çözümü sunabilen üretici firma eğer ürün garanti kapsamından çıkmışsa (2 yıl) gerekli parçaların ülke genelinde orjinal yedek parçaları ekonomik şekilde sunma gayretindedir.

Aydınlatma: Oyuncağımız üzerinde 2 adet aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Bunlar seyir ışığı ile trafiğe kapalı alanlarda nakli gerçekleşirken kullanılan aydınlatma sistemi ve eğlence modunda görsel katkı sağlayan led aydınlatma sistemidir.

Ses sistemi: Vagonların hepsinde bağımsız hoparlör sistemi bulunmaktadır. Kontrolü sürücü tarafından sağlanan bu sistem sayesinde reklam cıngılı, özel amaçla hazırlanmış tanıtım müziği veya sizin seçtiğiniz çalma listesi uygun gördüğünüz ses seviyesinde yayın yapmanıza olanak tanır.

Vagon bağlantı elemanları: Vagonların biribirne kolay takma sistemi güvenliği, sessizliği ve hızı beraberinde kullanıcıya sunmaktadır. Standart 5 vagonlu sistemde vagon sayısı bu sayede 10'a kadar çıkarılabilir (Bakınız Talep Formu Opsiyonlar Tablosu).
Şase: Şase güçlü demir malzemeden üretilmiş olup birleşme noktaları gaz altı kaynağı ile yapılmıştır. Boyandıktan sonra fırınlanmış ve sistemi dengede taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Neden Garatren / PANDA: Garatren Panda % 100 yerli üründür! Garatren Panda genç girişimcilerimizin ülkesine kazandırdığı lisanslı bir üründür.

Garatren Panda nerelerde çalıştırılabilir ? Alış veriş merkezleri, parklar, bahçeler, festival yerleri, kampüsler, oteller, belediyeler, büyük ölçekli kreşler kısacası siz nerede hayal ediyorsanız orada Garatren Panda ile eğlenen çocuklarımızı göreceksiniz.

Garatren Panda düşük maliyetiyle kazandıkça kendisini kısa sürede ödüyor! Garatren Panda lansman fiyatları ile sizlerle buluşuyor. İşletmecilerine kazanımlarıyla kısa sürede maliyetini iade ediyor.

Garatren Panda'yı gün boyu şarjsız kullanabilirsiniz! Garatren Panda güçlü teknik altyapısı ile kullanım koşullarına bağlı olarak yaklaşık 10 saat şarj etme ihtiyacı olmaksızın ürünü kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Garatren Panda tüm boyutlarıyla son derece güvenlidir! Garatren Panda kullanıcılarına sağladığı tam güvenlik ile mutlu bir yatırıma dönüşüyor. Boyasından bataryasına, emniyet kemerinden acil stopa kadar tüm güvenlik hususlarında doğru tercihiniz.

Garatren Panda 2 yıl garanti süresi sunmaktadır! Garatren Panda ürünü 2 yıl süre ile üretici garantisi altında olup 24 saat içinde servis çözümleri ile Türkiye'nin her yerinde.

Garatren Panda reklam getirisiyle işletmecisinin yüzünü güldürüyor! Garatren Panda komple bir ürün veya tanıtım amaçlı giydirilebilir. Panda'larımızın arkasında yer alan reklam çerçevelerine işletmeciler alacakları reklamlarla ek kazanç sağlayabilirler.

Garatren Panda güçlü ses sistemi sayesinde dikkat çekiyor! Garatren Panda seçilen bir reklam cıngılını, özel amaçlı bir müziği veya müzik listelerini çıkış gücünü sizin kontrolünüzde çalmanıza olanak sağlar.

Garatren Panda farklı zeminlerde kullanılabilmektedir! Garatren Panda önceden döşenmesi gereken bir ray veya benzeri bir unsur olmaksızın sizi rotanızda özgür bırakıyor. Her türlü zeminde size hizmet verebilme imkan ve kabiliyetine sahip lastik donanımları mevcuttur.
 

Bize Ulaşın
LOKOMOTİF
MAKSİMUM HIZ 10km/h
ELEKTRİK MOTORU 48V fırçasız /BLDC
BATARYA 4 ADET (12V 60A)
ŞARJ SÜRESİ 8 saat
LASTİKLER ÖN/4.00X8 – ARKA /4.00X8
ÖLÇÜLER En/970 – Boy/1750 – Yükseklik/1300 (mm)
MENZİL 40 km (TAM SARJ İLE)
VAGON
ADET 5 ADET VAGON
VAGON En/970 – Boy/1600 – Yükseklik/1300 (mm)
YOLCU KAPASİTESİ 10 ÇOCUK
DÖNÜŞ ÇAPI 10m

GARATREN PANDA

GARATREN PANDA ( Trackless train )

GARATREN PANDA TREN ÇOCUKLAR İÇİN& PANDA TRAIN FOR KIDS